Nasi partnerzy

Sputnik Software Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania dla administracji publicznej. Koncentruje się na tworzeniu autorskich produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii, przyczyniających się do rozwoju polskiej e-Administracji. Twórca Zintegrowanej Platformy Informatycznej „Nowoczesny Urząd” oraz wielu dedykowanych systemów dziedzinowych. Każdego dnia, z produktów Sputnik Software korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników na terenie całego kraju.

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej „ZETO” Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie to firma informatyczną, która od 50 lat stabilnie wspiera rozwój Klientów. Wytwarza i wdraża własne systemy informatyczne. Realizuje projekty na indywidualne zamówienie zgodnie z najnowszymi standardami zarządzania projektami. Elektroniczny System Obiegu Dokumentów autorstwa ZETO Lublin to zintegrowany pakiet oprogramowania do zarządzania dokumentami.

GEOBID Sp. z o.o. to firma, której celem jest rozwój społeczeństwa informacyjnego, poprzez rozwój informacji geoprzestrzennej. Ma znaczny wkład w rozwój polskiej geodezji, a głównie w tworzenie systemów informacji o terenie. Podstawowym produktem firmy jest program EWMAPA, który wspomaga tworzenie zaawansowanych technologii informatycznych umożliwiających gromadzenie, przetwarzanie i  obrazowanie różnorodnych danych przestrzennych. Systemy firmy GEOBID funkcjonują w ponad połowie starostw powiatowych w Polsce.

SYSTHERM INFO Sp. z o.o. tworzy nowoczesny, najwyższej jakości System Informacji Przestrzennej  GEO-INFO. Jest dystrybutorem systemów zabezpieczających oprogramowanie i własność intelektualną firmy Aladdin. Jej celem jest dostarczanie produktów, które zaspokoją nawet najbardziej zaawansowane potrzeby i oczekiwania Klientów. Główny produkt firmy, SIP GEO-INFO jest najlepszym, najstarszym i jedynym w pełni obiektowym systemem do prowadzenia numerycznych zasobów mapy wielkoskalowej i mapy topograficznej (TBD) w kraju.

REKORD SI Sp. z o.o. to dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz jednostek administracji publicznej. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz stosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych REKORD z powodzeniem przeprowadza kompleksowe komputeryzacje przedsiębiorstw oraz urzędów: od dostawy sprzętu i usług internetowych po instalacje i wdrożenie autorskiego oprogramowania.

Biuro Usług Komputerowych „Softres” Sp. z o.o. to podkarpacki lider rozwiązań informatycznych dla potrzeb administracji samorządowej. Programy są opracowane przez pracowników firmy indywidualnie, uwzględniając zarówno specyfikę pracy jednostki, jak i aktualnie obowiązujące przepisy oraz wieloletnie doświadczenie własne i licznych użytkowników. Pakiet oprogramowania „Sprawny Urząd” jest efektem doświadczeń z zakresu kompleksowej informatyzacji urzędu.

NFON GmbH jest wiodącym dostawcą najwyższej klasy systemów telefonicznych dla biznesu w Europie. Dostęp do systemu telefonicznego z dowolnego miejsca na świecie dzięki zastosowaniu technologii chmury, bezpieczeństwo danych (szyfrowanie rozmów SRTP), wyjątkowy stosunek ceny do jakości i łatwość użycia sprawiają, że system VOIP dostarczany przez NFON jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy.

MAXTO Sp. z o.o. S.K.A jest uznanym na polskim rynku integratorem w dziedzinie Teletechniki, Teleinformatyki oraz Oprogramowania. Oferuje szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Firma zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Jej działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie. Firma realizuje projekty dla specjalistów z wielu branż.

BIM Manufacture specjalizuje się w konsultingu i dostarczaniu produktów realizowanych w oparciu o cyfrowe modele BIM. Firma opracowuje m.in. modele na podstawie dokumentacji 2D/3D CAD, skaningu laserowego, danych fotogrametrycznych, jak również dostarcza aplikacje w technologii Wirtualnej Rzeczywistości (VR) zintegrowane z bieżnią Virtuix Omni. Firma posiada doświadczenie wdrożeń, szkoleń, opracowań BEP (BIM Execution Plan) i doradztwa BIM dla biur projektowych, firm wykonawczych, inwestorów krajowych i zagranicznych zarządzającymi takimi inwestycjami jak: wieżowce, zakłady przemysłowe, sieci sklepów, hotele i inne.